خدمات چاپ روی پرده شید

پرده شید ها امروزه خیلی استفاده می شوند و چاپ پرده شید هم از انواع تبلیغات پرطرفدار امروزه محسوب می شود. از عواملی که در دکوراسیون هر مکانی تاثیر به سزایی دارد می توان به پرده‌ ها اشاره کرد. رنگ و طرح پرده‌ ها بسیار مهم است زیرا باعث می شود که محیط مورد نظر جلوه خاصی پیدا کند. با گسترش یافتن صنعت چاپ به راحتی می توان هر طرح و نقشی را روی پرده شید چاپ کرد. این امر باعث شده هر شخصی با هرنوع سلیقه‌ ای به راحتی بتواند آزادانه پرده مورد علاقه خود را در دکوراسیون داخلی محل مورد نظر خود استفاده کند. در حال حاضر چاپ پرده شید یکی از پرطرفدارترین موارد در تغییر دکوراسیون منازل و دفاتر به حساب می‌ آید، زیرا از هر نظر باعث زیبایی محیط شده و هم کاملا اقتصادی و به‌ صرفه می باشد. در چاپ پرده شید هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید کاملا آزادانه هر نوع طرحی را به چاپ برسانید.

چاپ-پرده-شید

چاپ پرده شید

پرده‌ های شید به پرده‌ هایی گفته می شود که هنگام بسته‌ شدن به سمت بالا جمع می شوند. چاپ بر روی این پارچه‌ ها بسیار مناسب است زیرا حالت صاف پرده شید باعث می شود که هر نوع چاپی به زیبایی صورت گیرد و مانند یک تابلو نقاشی عمل کند. به همین دلیل در میان چاپ روی پرده، پرده‌ های شید بیشترین کاربرد را دارند.

پرده ­شید در مواردی به استفاده در می‌ آید که به عنوان مثال می توان به استفاده در موارد تزیینی؛ پنجره‌ های آشپزخانه‌ های مسکونی و لوردراپه‌ ها و پرده‌ های زبرا، مناظر طبیعی و یا طرح‌ های به‌ خصوص در شرکت‌ ها و یا منازل و استخرها، لوگوهای شرکت‌ ها و کارخانه‌ ها و همچنین چاپ بر روی پارتیشن‌ هایی که قابلیت جا به‌ جایی دارند اشاره کرد.

انواع پارچه مورد استفاده در چاپ پرد شید

چاپ این نوع پرده‌ ها روی انواع مختلفی از جنس پارچه انجام می شود اما از میان پارچه‌ ها می توان به پارچه تکست تایل به عنوان پارچه مخصوص چاپ پرده شید اشاره کرد. این پارچه دارای خاصیت رنگ‌ پذیری بالا می باشد که باعث می شود بعد از چاپ علاوه‌ بر حالت مات و جذابی که دارد به صورت درخشان نیز در بیاید.

این پارچه در کشورهای مختلفی تولید و عرضه می شود که با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن دارای رنج قیمتی متفاوتی است. ارزان‌ ترین پارچه تکست تایل محصول کشور چین می باشد که جنسی براق و نازک دارد. پارچه‌ های دیگری غیر از تکست تایل وجود دارد که می توان از آن ها در چاپ پرده شید استفاده کرد. پارچه‌ هایی از جنس سولیت وجود دارند که هم قابلیت چاپ دو طرفه دارند و هم قیمت پایین‌ تری دارند، این پارچه‌ ها مناسب برای زمانی هستند که عبور نور برایمان مهم نباشد.

از آنجایی که چاپ روی این پارچه از زیبایی جذابی برخوردار است بیشتر از آن برای استفاده در تابلو‌های نقاشی استفاده می کنند. همچنین پرده‌ های عکاسی نیز از همین نوع پارچه ساخته می شوند.

طرح‌ هایی که به طور متداول روی پرده شید چاپ می کنند

مجموعه جاوید چاپ این امکان را به مشتریان خود می دهد که با هر نوع سلیقه‌ ای هر تصویری را که مایل به چاپ آن هستند روی انواع پرده به چاپ برساند. این موضوع که شما می توانید هر نوع تصویری را روی پرده به چاپ برسانید باعث می شود که یک زیبایی و هماهنگی بین وسایل شما و پرده به وجود آید که تاثیر بسزایی بر روی جذابیت دکوراسیون داخلی می گذارد.

طرح چاپی روی پرده بستگی به  نوع مصرف آن دارد، بطور مثال در فضاهای اداری معمولا آرم یا لوگو شرکت را روی پرده چاپ می کنند تا دکوراسیونی بینظیر را در آن محیط به نمایش بگذارند.

در منازل نیز باتوجه به سبک چیدمان و دکوراسیون خانه طرح‌ های مختلفی را می توان انتخاب کرد. برای مثال برای پرده اتاق خواب بهتر است که از طرح‌ های فانتزی استفاده کرد و برای سالن نشیمن می توان از تصاویر با تم اسلیمی یا طبیعت استفاده کرد. در مجموع برای انتخاب طرح چاپی روی پرده هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود هر نوع عکسی را به چاپ برسانید.

چاپ پرده لودراپه

پرده لودراپه به پرده‌ هایی می گویند که به صورت نواری و عمودی در کنار هم قرار می گیرند و برای باز و بسته شدن از یک قرقره استفاده می شود. به دلیل مدل این پرده برای طرح چاپی آن می توان از تصاویری سه بعدی استفاده کرد و یا تصاویری که هم در حالت باز نمایش داده شوند و هم در حالت بسته.
 

آیا این پرده‌ ها قابل شستشو هستند؟

معمولا پرده‌ ها بیشتر از هرچیزی در معرض آلودگی‌ ها قرار می گیرند لذا شستشو آنها بطور مداوم صورت می گیرد. حال اگر پرده شما چاپی باشد می توانید به طور مداوم و مرتب آن را شستشو دهید؟ جواب این سوال بله می باشد، اما باید بدانید که از چه نوع جوهری برای چاپ آن استفاده کرده‌ اند. اگر جوهر استفاده در چاپ پرده شید از جوهر باکیفیت و مرغوب باشد شما می توانید بدون نگرانی آن را با آب گرم و شوینده بشویید به طوری که دچار رنگ رفتگی و آسیب نشود. بنابراین در چاپ پرده، هرچه از جوهر باکیفیت‌ تر و دستگاه‌ های پیشرفته‌ تر استفاده شود باعث بالا رفتن مقاومت پرده‌ ها شده و در صورت شستشو آسیبی نمی بینند.

معمولا پرده‌ ها را به صورت فصلی مورد شستشو قرار می دهند به منظور شستشو پرده شید بهتر است از بخارشو استفاده کنید و یا اگر نیاز است که بطور کامل شستشو شود بهتر است از مواد شوینده ملایم استفاده کنید تا به بافت آن آسیبی نرساند. در حالت کلی این نوع پرده‌ ها تنها قابلیت این را دارند که گرد و غبار و آلودگی‌ ها را با دستمال خیس و یا شامپو فرش از روی این پرده‌ ها پاک نمایید و نمی‌ توان این پرده‌ ها را از دستگاه اصلی جدا کرد و در لباسشویی به شستشوی آن ها پرداخت چراکه این پرده‌ ها دارای حساسیت بالا در استحکام هستند.

قیمت چاپ پرده شید

مانند بسیاری دیگر از موارد مختلف چاپی مثل چاپ بنر ، استندهای تبلیغاتی که عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن ها تاثیرگذار است پرده‌ های شید نیز به همین صورت هستند. از عوامل مهمی که در تعیین قیمت پرده شید تاثیرگذار است نوع پارچه استفاده شده در آن است. نوع چاپ و پیشرفته بودن دستگاه هم عاملی موثر بر قیمت پرده شید می باشد. در مجموع به دلیل اینکه چاپ پرده به صورت دلخواه و نظر مشتری انجا می شود تعیین نوع پارچه آن نیز توسط مشتری صورت می گیرد در نتیجه شما می توانید با توجه به بودجه‌ ای که برای چاپ پرده در نظر دارید آن را انتخاب کنید تا بتوانید دکوراسیونی جذاب داشته باشید.

خدمات چاپ پرده شید


در گذشته از پرده‌ های شید تنها به رنگ سفید و فقط برای پرده نمایش روی دیوارها و ویدئو پروژکتورها مورداستفاده قرار می‌ گرفت. اما امروزه به‌ صورت یکجا به زیر چاپ می‌ رود و طرح موردنظر را به چاپ می‌ رساند. اما هرکدام از انواعشان در جهت عبور و یا عدم عبور نور در مکان‌ های مختلف مورداستفاده قرار می‌ گیرند. در اصل می‌ توان گفت که پرده‌ های شید امروزه یک تابلو را به نمایش می‌ گذارند.

عواملی مانند ضخامت پارچه‌ های پرده ­شید در منازل و ادارات سبب جلوگیری از تلف‌ شدن انرژی می‌ شوند و این پرده‌ ها استحکام بالایی در برابر شرایط آب‌ و هوایی و همچنین اشعه خورشید دارند. راه‌ اندازی و جانمایی این پرده‌ ها بسیار سریع و به دلیل استفاده دو سویه کنترل پرده‌ ها، چه دستی و چه برقی می‌تواند از گزینه‌ های مناسب انتخاب پرده‌­ شید باشد.

قیمت-پرده-شید

پرده تبلیغاتی

در دنیای مدرن امروزی که رقابت و پیروزی در آن حرف اول را می‌ زند انتخاب یک تبلیغات درست می‌ تواند برند شما را به طور کامل مطرح و مورد توجه همگان قرار دهد. پرده شیدها از جمله ابزارهای تبلیغاتی هستند که علاوه‌ بر ایجاد نمای بسیار زیبا در محیط می‌ توانند توجه همه را به پیام‌ های ارسالی شما چون نام برند، شماره تماس و… جذب کند. این نوع پرده‌ ها می‌ توانند در مکان‌ های مختلف چون فروشگاه‌ ها، دفاتر اداری و… مورد استفاده قرار گیرند تا علاوه‌ بر تبلیغ برند، بتواند در ظاهر فروشگاه تاثیر بسزایی داشته باشد. چاپ باکیفیت و طرح دلخواه بر روی پرده شیدها تنها با سفارش آن به مجموعه جاوید چاپ قابل امکان است. این مجموعه به شما کمک می‌ کند تا طرح اختصاصی خود را فراهم کنید و از آن در محیط کاری خود بهره ببرید. برای به دست آوردن اطلاعات در زمینه قیمت و سفارش این نوع پرده‌ ها حتما به سایت این مجموعه سر بزنید.

نحوه چاپ پرده‌ ها

در سایز و ابعاد عرضی پرده ­شید برای 2 متر به بالا محدودیت وجود دارد؛ اما در طول آنها دچار محدودیت نیستیم. چاپ‌ ها نیز با دستگاه‌ های دیجیتال در مدت‌ زمان بسیار کم بر روی پارچه مخصوص انجام می‌ شوند و این محدودیت تنها به دلیل کیفیت این پرده‌ ها است که سازنده را با محدودیت روبرو می‌ نماید. باید گفت که پس از چاپ تصویر بر روی پرده از یک قاب فلزی جهت تصویر چاپ شده می‌ توان استفاده کرد و پرده ­شید را در جای مناسب نصب و راه‌ اندازی کرد. نوعی از این پارچه‌ ها با نام تکست تایل و سولیت وجود دارند که هرکدام قابلیت‌ های به خصوصی در چاپ دارند. نوع اول رنگ‌ های چاپ شده را شفاف به نمایش می‌ گذارند؛ اما مات هستند. چاپ بر روی این نوع پارچه‌ ها بسیار باکیفیت انجام می‌ شود چراکه بسیار سبک و نازک هستند. اما در نوع دوم رفلکس نور را نیز نداریم و حتی می‌ توان در دو سمت این پارچه‌ ها نیز چاپ انجام داد و همچنین هزینه پایین‌ تری نسبت به دیگر پارچه‌ ها دارد. باید خاطرنشان شد که مجموعه جاوید چاپ در راستای خدمات چاپ و طراحی سرلاین فروشگاهی و خدمات چاپ پرده ­شید توانسته از خلاقیت‌ هایی در این زمینه بهره ببرد که جایگاه خود را در این رسته حفظ نماید.

سفارش چاپ پرده شید

سفارش پرده شید را می توان به عنوان یک راه مناسب برای افزایش زیبایی و استفاده کاربردی در محیط آشپزخانه منازل، محل کارها و شرکت ها، همچنین به عنوان روشی برای چاپ لوگوی اختصاصی شرکت ها و مناظر مختلف در محیط کار و منزل در نظر گرفت. همچنین از همین پارچه می توان برای چاپ بر روی پارتیشن های سیار استفاده کرد. با توجه به ویژگی های مواد مورد استفاده در ساخت پرده شید، این نوع پرده مخصوصاً برای استفاده در دستگاه های لوردراپه مناسب است. مجموعه جاوید چاپ با بیش از چند سال تجربه در زمینه چاپ پرده شید آماده ارائه خدمات به شما است. به منظور پرداخت سفارش و اطلاعات بیشتر، شما می توانید وارد سایت شده و سفارش خود را ثبت کنید.

سخن پایانی

پرده‌ ها علاوه‌ بر اینکه به عنوان پوششی برای پنجره‌ ها استفاده می شوند می توانند زیبایی خاصی به منزل یا محل کار ما بدهند. در حال حاضر با رواج یافتن چاپ پرده شید می توان ظاهری خاص و زیباتر  را به محیط‌ بخشید. چاپ این پرده‌ ها باتوجه به جنسی که می توانند داشته باشند به شکل‌ های مختلف دورو یا تک رو چاپ می شوند. متداول ترین پرده‌ های چاپی، پرده شید یا پرده لودراپه هستند که در هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید برای چاپ این پرده‌ ها با مجوعه جاوید چاپ تماس بگیرید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه چاپ فلکسی بازدید نمایید.

سوالات متداول

پرده شید‌ها معمولاً در منازل، آشپزخانه‌ ها، شرکت‌ ها، استخرها، کارخانه‌ ها، مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

پرده شیدها بر روی تمامی انواع پارچه‌ ها قابل اجرا می‌ باشند. با این حال پارچه تکست تایل به عنوان پارچه مخصوص پرده شید شناخته می‌ شود چراکه از رنگ پذیری بالایی برخوردار است.

هنگامی که از دستگاه‌ های پیشرفته و جوهرهای مرغوب در چاپ پرده شید استفاده گردد، هنگام شستشو پرده دچار آسیب دیدگی و رنگ رفتگی نمی‌ شود. با این حال این نوع پرده‌ ها را در حالت کلی با دستمال خیس تمیز می‌ کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
keyboard_arrow_up